ART / Oil paintings / Oil painting 4344375
nr 434 4375
OIL PAINTING
Lenght: ()
1800-tal, "Landskap" 54x63 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
1000
SEK 2100
Monday October 23 2006
at 17:16:58
1.800 kr
2.000 kr